6 лютого 2020 року в Домі Милосердя святого Миколая майстри із Tis Trend Decor провели цікавий майстер-клас для вихованці Центру підтримки дітей, що знаходиться за адресою вул. Просвіти 2/4.

Tis Trend Decor – майстерня, яка виготовляє різноманітні вироби із еко фанери. Соломія та Ігор Тесак, які започаткували цю майстерню, виявили ініціативу провести майстер-клас для дітвори. Півтори години малеча фантазувала і креативила на чобітках-органайзерах, розмальовували цікавими кольорами та приклеювали різноманітні прикраси. Підчас рукоділля дітвора мала нагоду познайомитися з гостями та більше дізнатися про еко-вироби.

Щиро вдячні Tis Trend Decor за Ваші теплі та люблячі серця. Ви подарували масу задоволення і позитивний настрій. Бажаємо Вам розвивати свою майстерню і запрошуємо до нас ще, бо це було файно!